• +420 596 614 750

Elektroinstalace a výroba rozvaděčů

Elektroinstalace a výroba rozvaděčů

Elektroinstalace a výroba rozvaděčů

Provádíme nejen komplexní dodávky nových elektroinstalací, ale i rekonstrukce a opravy zastaralých či nevyhovujících rozvodů nebo pravidelnou údržbu. Zabýváme se realizací zakázek jak pro domácnosti, tak i pro firmy a instituce. Pro zakázky většího rozsahu máme k dispozici tým zkušených externích profesionálů.

Našim cílem je navrhnout klientům optimální řešení jejich potřeb za pomoci nejmodernějších postupů, technologií a materiálů s ohledem na cenovou přijatelnost. Používáme kvalitní prověřené materiály a výrobky, abychom mohli garantovat dlouhou záruku a zajistit tak klientům jejich maximální spokojenost. Realizace provádíme také samozřejmě "na klíč" včetně zednických, malířských, popř. úklidových prací, včetně komunikace s rozvodnými závody ČEZ aj.

Pro naše zákazníky zhotovujeme projektovou dokumentaci v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Provádíme autorský dozor a koordinaci se všemi ostatními profesemi a sami jsme schopni postarat se o výstavbu. Návrhy zpracováváme tak, aby měly nejvyšší efekt mezi náklady a užitou hodnotou při dodržení našich vysokých standardů a požadavků investora. Dále s úspěchem čelíme vysokým nárokům objednatelů, co se týče termínů. Provádíme projekční činnost, elektro revize, průmyslové instalace. Dodáváme kompletní trafostanice - TR, VN, NN. Vyrábíme rozvaděče dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka. Věříme, že v případě objednání projektu se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Nabízíme:

- komplexní elektroinstalaci

- rekonstrukce a opravy nevyhovujících rozvodů

- projektovou dokumentacI - silnoproud, slaboproud měření, regulace

- auditorský dozor a koordinacI dodavatelů

- kompletní trafostanice - TR, VN, NN

- elektro revize, průmyslovou instalacI