• +420 596 614 750

O nás

O nás

Společnost XENIUM Europe s.r.o. byla založena roku 2009 a zaujímá na trhu významné postavení v oblasti LED technologií. Dále se specializuje na komplexní služby v oblasti energetiky se zaměřením na obnovitelné zdroje energie (OZE), zejména na fotovoltaiku.

Mezi hlavní priority patří individuální přístup k zákazníkovi včetně pružného řešení jeho požadavků, odborné řízení projektu, energetický a ekologický přínos. Základním kamenem společnosti je seriózní a profesionální přístup. Každý projekt jsme schopni nejen předem důsledně naplánovat, ale především komplexně realizovat s minimální součinností zákazníka. Kromě České republiky působí společnost také v zahraničí.

Vize a cíle

V dalších letech hodláme expandovat zejména v oblasti energetiky a úsporných opatřeních a to nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Balkáně a Ukrajině. Významných pozic a ekonomických výsledků plánujeme dosáhnout především využitím dosavadních zkušeností získaných v letech minulých.

Nabízíme

- realizaci výstavby a rekonstrukce "na klíč"

- energetické audity

- projektovou dokumentaci

- vyřízení veškeré potřebné legislativy

- zajištění financování projektů

- záruční a pozáruční servis

- poradenství

PODPORA SPORTU A CHARITATIVNÍCH PROJEKTŮ

KOLA PRO AFRIKU Darujte kolo dětem v Africe, kde jsou školy špatně dostupné a děti musí daleko dojíždět. Darováním můžete zásadně změnit život jednomu z nich. V areálu naší společnosti máme zřízeno sběrné místo.

UNICEF Ve spolupráci se společností Ridera Sport a.s. podporujeme UNICEF - Dětský fond OSN, který se specializuje především na pomoc dětem v nejchudších zemích světa a v zemích stižených přírodní nebo válečnou katastrofou.

 -  -